Oyun Haberleri

Crusader Kings 3’ün 2024 Yol Haritası Açıklandı

Valorant VP Oyuneks

Crusader Kings 3’ün son yıllarda çıkan en güzel strateji oyunlarından birisi olduğuna kuşku yok. Bu hoş oyun, Paradox’un başka serilerinden de alıştığımız üzere, yoluna ek paketler ve genişlemelerle devam ediyor, bu sayede daha uzunca bir mühlet kendisini oynatmaya devam edecek üzere görünüyor. Bu yıl bizleri nelerin beklediğini de paylaştılar. Dolu dolu bir yıl olacak üzere.

Chapter 3’ün birinci içeriği Couture of the Capets erişime sunulmuş bulunuyor. Bu kozmetik paketinde, Fransız saray modasından ilham alınarak hazırlanmış kıyafetler, saç tarzları, yeni stiller ve modeller yer alıyor.

İlk büyük genişleme paketi Legends of the Dead, 4 Mart’ta çıkacak. Aile tarihinin oynanışa tesirlerini göreceğiz. Karakterlerimiz efsaneleşecekler. Haklarında müzikler söylenecek. Saray tarihçileri muvaffakiyetlerini yazacak. Bunun yanında Orta Çağ denildiğinde akıllara gelen salgınlar, hastalıklar da oyunda yerini alacak. Dizanteri, kızamık üzere hastalıklar hanedanınızı da tehdit edecek. Fakat tahminen daha değerlisi Kara Veba üzere bir belayla yüzleşmek durumunda kalacaksınız.

Sonrasında sıra 3. Çeyrekte çıkacağı söylenen Roads to Power’a geliyor. Bu paketle birlikte Bizans İmparatorluğu ile ilgili güncellemeler ön plana çıkarken bir de vatansız bir maceracı olarak oynayabileceğiniz “Macera Hayatı” eklenecek oyuna. Nüfuz sistemi, imparatorluk idaresi, varis seçimi üzere çeşitli güncellemeler de kelam konusu olacak.

Son çeyrekte de Wandering Nobles bizlerle olacak. Bu pakette yüklü olarak seyahate odaklanan yeni bir ömür üslubu ve çok sayıda aktiflik yer alacak.

Görüldüğü üzere Crusader Kings 3 oyuncularını dolu dolu bir yıl bekliyor. Bakalım bu paketlerden ve güncellemelerden hangileri beğenilip hangileri eleştirilecek.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Birleşmiş Millerler'den acı rapor: 'An meselesi' diyerek duyurdular

BM Yakın Doğu’daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansının (UNRWA), X…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Miyazaki Bloodborne Remake İhtimali Üzerine Konuştu

“FromSoftware Bloodborne Remake ile karşımıza çıkacak lakin birkaç yıl boyunca yeni bir…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Helldivers 2 Artık AFK Oyuncuları Ana Ekrana Atacak

Arrowhead oyuna girerken sıra beklememek için Helldivers 2 oynamadıkları vakit bile oyundan…
Daha Fazla