Oyun Haberleri

CS2, Birinci Dev Güncellemesini Aldı!

Valorant VP Oyuneks

Yaklaşık 6 ay evvel hayatımıza giren Counter-Strike 2, dev bir güncelleme alarak masayı bir kere daha sarstı. Tarihinin en âlâ devirlerini geçirmeyi sürdüren seri, yeni güncellemesi ile hem oynanış kısmında hem de kozmetik departmanında kıymetli yeniliklere merhaba diyor.

İlk olarak oyuna, sevilen Silah Yarışı modunun geri döndüğünü söyleyerek başlayalım. Silah Yarışı modunda oyuncular, her fraglarında silahlarını değiştirecek. 1. olabilmek için her silah tipi ile frag almalı, bıçağa kadar ulaşıp bir rakibinizi bıçak ile öldürmelisiniz. Silah Yarışı modu, Baggage ve Shoots haritalarında oynanabilecek.

  • Elveda CS:GO!

CS2’nin birinci resmi kasası da ortamıza katılmış durumda. Kilowatt isimli kasa, topluluk tarafından geliştirilen 17 farklı kozmetiği içeriyor. Buna ek olarak kasa içerisinden Kukri bıçak çıkartma bahtınız da var. Daha da değerlisi sticker’ları artık silahın belirli bölgelerine değil, her yerine yapıştırabiliyorsunuz. Alışılmış bu durum farklı dizaynların ortaya çıkmasına da yol açmış…

Buna ek olarak oynanış kısmında da değerli bir değişim var. Karanlık köşelerin en tehlikeli silahı olan Zeus, bundan bu türlü tek atışta ortadan kaybolmayacak. Valve, Zeus’u bir defa daha kullanabilmeniz ismine 30 saniyelik bir tekrar doldurma mühleti ekledi. Natürel Zeus’u birinci defa kullandığınızda duyulacak ses, 30 saniye daha hayatta kalmanızın önüne geçebilir.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Birleşmiş Millerler'den acı rapor: 'An meselesi' diyerek duyurdular

BM Yakın Doğu’daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansının (UNRWA), X…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Miyazaki Bloodborne Remake İhtimali Üzerine Konuştu

“FromSoftware Bloodborne Remake ile karşımıza çıkacak lakin birkaç yıl boyunca yeni bir…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Helldivers 2 Artık AFK Oyuncuları Ana Ekrana Atacak

Arrowhead oyuna girerken sıra beklememek için Helldivers 2 oynamadıkları vakit bile oyundan…
Daha Fazla