Oyun Haberleri

Homeworld 3, Bir Kere Daha Ertelendi

Valorant VP Oyuneks

Sevilen serinin yeni oyunu Homeworld 3’ten bir sefer daha erteleme haberi geldi, 1 ay sonra oyun severlerle buluşmasını beklediğimiz oyunun çıkış tarihi 2 ay daha ötelendi.

Homeworld Twitter (X) hesabından yapılan paylaşımda, demoyu oynayanlardan alınan geri bildirimleri dikkatle tahlil ettiklerini ve oyunun çıkış tarihini 13 Mayıs olarak güncellediklerini söz ediyorlar. Farklı kanallardan oyuncuların geribildirimlerini almaya devam edeceklerini belirterek oynayan herkese teşekkürlerini sunuyorlar. Ayrıyeten oyun severlere sabırla oyunu beklemeye devam ettikleri ve dayanaklarını esirgemedikleri için de şükranlarını sunuyorlar.

Daha evvel 2023’ün birinci yarısında çıkacağı söylenmiş, sonra çıkış takvimi Şubat 2024 olarak güncellenmişti. Bunun akabinde bir erteleme haberi daha gelerek 8 Mart olarak güncellenmişti çıkış tarihi. Görülen o ki son erteleme değilmiş bu, artık de 13 Mayıs’a ertelendi.

Umuyorum bu Homeworld 3’ten aldığımız son erteleme haberi olur. Demosunu oynadıktan sonra ne kadar özlediğimizi bir defa daha teyit etmiş olduk. Dört gözle bekliyoruz, yakından takipteyiz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Birleşmiş Millerler'den acı rapor: 'An meselesi' diyerek duyurdular

BM Yakın Doğu’daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansının (UNRWA), X…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Miyazaki Bloodborne Remake İhtimali Üzerine Konuştu

“FromSoftware Bloodborne Remake ile karşımıza çıkacak lakin birkaç yıl boyunca yeni bir…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Helldivers 2 Artık AFK Oyuncuları Ana Ekrana Atacak

Arrowhead oyuna girerken sıra beklememek için Helldivers 2 oynamadıkları vakit bile oyundan…
Daha Fazla