Oyun Haberleri

Konsolların Birinci Fiyatsız Oyunlarından World of Tanks Çağdaş Armor 10 Yaşına Basıyor

Valorant VP Oyuneks

Ödüllü online oyun geliştirici ve yayıncısı Wargaming, konsolun hit başlıklarından olan World of Tanks Çağdaş Armor’ın 10. yıl dönümünü gururla kutluyor.

2014 yılında World of Tanks: Xbox 360 Sürümü Xbox’ın birinci fiyatsız oyunlarından biri olarak Xbox 360’a gelmişti. Oyunun 2016’da PlayStation’a gelerek konsol dünyasında yayılmaya devam etti. Geçtiğimiz on sene içinde oyun gelişmeye daima devam etti ve son sürümü olan World of Tank Çağdaş Armor 2021 yılında geldi. Şu anki ismiyle World of Tanks Çağdaş Armor, 1.000’den fazla tank sunuyor ve II. Dünya Savaşı ile Soğuk Savaş periyodu araçlarını ve teknolojisini içeriyor.

World of Tanks Çağdaş Armor’ın 10. yıl dönümü kutlamaları 2024 yılı boyunca devam edecek! Şenlikler 6 Şubat’ta yeni Kutlama Savaş Sandıklarının gelişiyle başladı ve tüm oyuncular, fiyatsız olarak yeni Lago M38 ile klasik T-34-88 tanklarını kazanabilecekleri Yıl Dönümü: Büyük X Topluluk Operasyonu’na davet edildi. Ayrıyeten Garaj Teçhizatı ve yalnızca kıdemli oyunculara özel fiyatsız yahut büyük oranda indirimli Düzey X MBT-B tankı da dâhil olmak üzere daha öteki birçok 10. Yıl Kutlaması mükafatı 13 Şubat’tan itibaren oyunda olacak.

Oyunun kutlamaları içinde özel temalı etkinliklere bağlı, 10. Yıl Kutlamasının aylık mükafatlarına uzanma bahtı da yer alıyor. Kutlamalara özel web sitesi üzerinden erişilebilecek bu özel sınama yılının kesin mükafatları ise şimdi açıklanmamış iki Premium araç halinde gelecek: Bir İkinci Dünya Savaşı tankı ile Bir Soğuk Savaş tankı burada sizi bekliyor.

World of Tanks Çağdaş Armor bu yıl, oyuncuların kazanıp yükseltebilecekleri yeni tanklar getirecek. İçlerinde Şubat ayında başlayacak olan Soğuk Savaş kipine özel Alman hafif tankları ile tank avcılarını sunan yeni bir Teknik Ağaç kolu ve tıpkı vakitte baharda gelecek yeni bir II. Dünya Savaşı Teknik Ağaç kısmı yer alıyor.

Baş dizayncı Brenden McCormack: “Oyuncularımız, oyuna yeni tanklar gelmesine bayılıyor. Onları ve oyunumuzu kutlamanın en hoş yolu, oyuncuların kazanabilecekleri daha fazla fiyatsız içerik getirmek oluyor.”

Yıl boyunca oyuncular, Hayal Makineler ve Altın Hafta Sınaması ile Tankfest üzere tanınan aktifliklerin geri dönüşü de dahil olmak üzere bir dizi nefes kesici oyun içi aktifliği de dört gözle bekleyebilirler. 10. yıl dönümü kutlamaları ve aktiviteleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Birleşmiş Millerler'den acı rapor: 'An meselesi' diyerek duyurdular

BM Yakın Doğu’daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansının (UNRWA), X…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Miyazaki Bloodborne Remake İhtimali Üzerine Konuştu

“FromSoftware Bloodborne Remake ile karşımıza çıkacak lakin birkaç yıl boyunca yeni bir…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Helldivers 2 Artık AFK Oyuncuları Ana Ekrana Atacak

Arrowhead oyuna girerken sıra beklememek için Helldivers 2 oynamadıkları vakit bile oyundan…
Daha Fazla