Oyun Haberleri

No Rest for the Wicked’in Erken Erişim Tarihi Ertelendi

Valorant VP Oyuneks

Ori and the Blind Forest’ın geliştiricisi Moon Studios’un yeni oyun No Rest for the Wicked için erken erişim takvimi 2024’ün birinci çeyreği olarak açıklanmıştı. Lakin ufak bir erteleme kelam konusu.

Ertelemeyle ilgili bilgi Take-Two Interactive’in mali durum raporunda paylaşılmış durumda. Raporda, No Rest For the Wicked’ın çıkış tarihi “Q1 Fiscal 2025” olarak yer alıyor -ki bu da Nisan-Haziran 2024 periyodunda çıkacağı manasına geliyor. Bir öbür sözle oyun birkaç ay ertelenmiş.

IGN de Take-Two CEO’su Strauss Zelnick’e ertelemeyi sormuş ve “Evet, oyunu 1 çeyrek erteledik. Her vakit olduğu üzere daha fazla cilalamaya gereksinim duyulduğunu düşündüğümüzde erteliyoruz ve böylelikle olabilecek en güzel hale getirebileceğimizi ve oyunculara daha etkileyici bir tecrübe sunabileceğimizi düşünüyoruz” halinde bir karşılık almış durumda.

Sonuç olarak, No Rest for the Wicked ile buluşmak için birkaç ay daha bekleyeceğiz. Mart ayında gerçekleştirilecek “Wicked Inside” gösterimiyle oyun hakkında daha fazla ayrıntı paylaşılacağı belirtiliyor. Bakalım neler göreceğiz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Birleşmiş Millerler'den acı rapor: 'An meselesi' diyerek duyurdular

BM Yakın Doğu’daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansının (UNRWA), X…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Miyazaki Bloodborne Remake İhtimali Üzerine Konuştu

“FromSoftware Bloodborne Remake ile karşımıza çıkacak lakin birkaç yıl boyunca yeni bir…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Helldivers 2 Artık AFK Oyuncuları Ana Ekrana Atacak

Arrowhead oyuna girerken sıra beklememek için Helldivers 2 oynamadıkları vakit bile oyundan…
Daha Fazla