Oyun Haberleri

Yeni Subnautica’da Battle Pass Ya Da Abonelik Tabanlı Sistemler Olmayacak

Valorant VP Oyuneks

Subnautica serisinin yeni oyununun yolda olduğunu biliyoruz. Uzun müddettir merakla beklenen oyunun dağıtıcısı olan Krafton, geçtiğimiz günlerde yaptığı yeni açıklamalar ile ortalığı birbirine kattı. Subnautica 2’yi bir “servis oyunu” olarak tanımlayan dağıtıcı, Unknown Worlds’ün yeni bir açıklama yayınlamasına neden oldu.

Oyuncuların reaksiyonu üzerine mikrofonun başına geçmek zorunda kalan geliştirici, çok net açıklamalarda bulundu: “Season pass yok. Battle pass yok. Abonelik yok.”

Unknown Worlds’ün resmi sitesinde yayınlanan bu kısa lakin öz açıklama, başlardaki pek çok soru işaretini gideriyor. Örneğin takımın Subnautica 2’yi (ya da 3’ü artık siz karar verin) 2024 yılında erken erişime sokma üzere bir planı yok. Ancak ilerleyen günlerde oyun hakkında çok daha fazla ayrıntı öğrenebileceğiz.

Krafton’un sunumunda yer alan “servis oyunu” açıklamasına da açıklık getiren stüdyo, oyunun birebir birinci oyun üzere yıllar boyunca yeni güncellemeler alarak gelişeceğinin altını çizmiş. Yani “servis oyunu” tanımlaması bunu tabir ediyor.

Oyunun “multiplayer” odaklı olmadığını da söz eden Unknown Worlds, “co-op” seçeneğinin yalnızca sizin tercihiniz olduğunu da belirtmiş. Yani oyun büsbütün tek kişilik oynanabilecek.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Birleşmiş Millerler'den acı rapor: 'An meselesi' diyerek duyurdular

BM Yakın Doğu’daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansının (UNRWA), X…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Miyazaki Bloodborne Remake İhtimali Üzerine Konuştu

“FromSoftware Bloodborne Remake ile karşımıza çıkacak lakin birkaç yıl boyunca yeni bir…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Helldivers 2 Artık AFK Oyuncuları Ana Ekrana Atacak

Arrowhead oyuna girerken sıra beklememek için Helldivers 2 oynamadıkları vakit bile oyundan…
Daha Fazla